Camlı Yangın Çıkış Kapısı

TEKNİK ÖZELLİKLER

STANDART | TS EN 1634-1

BOYUTLAR | STANDART 1000×2100 mm. İSTENİLEN EBATLARDA YAPILABİLİR.

KASA | 1,50 mm DKP / GALVANİZ

KANAT | 0,90 mm DKP / GALVANİZ

İZOLASYON | TSE EN 13162-A1 (DS70) SERAMİK YÜNÜ, 110 DS TAŞ YÜNÜ, SERAMİK YÜNÜ

FİTİL | SOĞUK DUMAN FİTİLİ

MENTEŞE | YAYLI YANGIN DAYANIMLI MENTEŞE

BOYA | İSTENİLEN RAL RENGİNDE ELEKTROSTATİK BOYAMA

CAM | 3-12 KALINLIKLARINDA TEMPERLİ CAM KULLANILMAKTADIR.

—————————————————————————————————————————————————————
ÖZEL ÜRETİM SEÇENEĞİ | Projelerinizde kapı ölçüsü alırken, duvar boşluğu (en, boy ve duvar kalınlığı) ölçülerini bizlere bildirmeniz yeterlidir.
—————————————————————————————————————————————————————

CAMLI YANGIN ÇIKIŞ KAPISI KULLANIM ALANLARI | 

Camlı Yangın Çıkış Kapısı

 Gelişen dünya teknoloji ile birlikte yangın çıkış kapıları da belli bir norma sokulmuştur. Son yayınlanan yangın kapıları yönetmeliklerine göre piyasaya sunulan yangın çıkış kapılarında birtakım değişikliklere gidilmiştir. Bu konuda firma olarak oldukça titiz davrandık ve müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz yangın kapılarında yüksek donanımlı teknolojiler kullandık. Sizlerin ve sevdiklerinizin can ve mal güvenliğini sağlamak için ürettiğimiz yangın kapıları son derece teknolojik ve yangına uzun süre dayanıklıdır.

Çeşitli kullanım alanları olan yangın kapılarının en çok tercih edildiği mekanlar hastaneler, okullar, oteller, cafe ve restaurantlar, eğlence mekanları, yüksek katlı iş merkezleri, ibadethaneler gibi birçok alan olmaktadır. İnsanların ve canlıların yaşadığı her alanda yüksek güvenlik önlemleri alınması gerektiğinden dolayı, yangın çıkış kapıları kullanımı konusunda da büyük bir titizlik gösterilmesi gerekmektedir. Herhangi bir yangın anında insanların ve çevredeki alanın güvenliğini sağlamak için camlı modellerimizi de göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu sayede camlı yangın kapısı kullanarak yangın anında oluşabilecek gaz ve duman bulutundan büyük ölçüde korunmuş olursunuz.

Son yıllarda çıkan yangın yönetmeliğine göre binalarda özenli Bir şekilde yangın merdiveni oluşturulmalı ve her merdiven katında yangın alevlerini geçirmeyen yangın kapısı bulunması zorunlu hale getirilmiştir. Yönetmeliğin bu şekilde olması da tüm Türkiye genelinde yangın konusunda büyük bir bilinç ve standardizasyon oluşmasına neden olmuştur. Bu sayede insanlar hem kendi güvenliklerini hem de etraftaki canlıların ve cansız varlıkların güvenliklerini akılcı ve mantıklı bir şekilde sağlamış olacaktır.

Neden Camlı Yangın Kapısı Modeli Tercih Etmeliyim?

 Yangın çıkış kapısı kullanımı canlıların yaşadığı her kapalı alanda mutlaka alınması gereken bir önlemdir. Yangın kapısı tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli konu; ürünün herhangi bir yangın anında insanların yaşadığı alana gaz duman veya yangın alevlerini geçirmemesi olmasıdır. Böyle bir sistemde olası bir yangın anında yangın merdivenleri tercih edilecek ve yangın kapıları da insanların kaçış zamanlarına destek sağlayacaktır. Bu konuda camlı yangın kapısı modeli sizlere büyük avantaj sağlar. ECR Door firması olarak camlı modeli üretiyoruz ve yangın kapısının, yangında oluşan dumanları gazları ve yangın alevlerini geçirmemesi üzerine titizlikle çalışıyoruz.

camli-kapi
Güven

Siz ve sevdikleriniz artık daha güvende. Yangın Kapısı en zor şartlara dayanabilecek şekilde tasarlandı.

Modern

Yeni nesil yangın kapılarımız yüksek teknoloji ile donatılarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Uygun Fiyat

Bütçenize uygun yangın kapı modellerimiz ile sizi ve sevdiklerinizi olası tehlikelere karşı koruyun.

YERLİ
Yerli Üretim

ECR Door firması olarak 1971 yılından beri işimizi büyük bir özveriyle yapıyor ve müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz. Yangın kapıları üzerine faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde tamamen yerli sermaye ve yerli üretim anlayışı ile hareket etmekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimizden aldığımız gücü birleştiriyor, her geçen gün kendimizi yenilemek adına değişik çalışmalar gösteriyoruz.

ddd
Türkiye’de bir ilk! 240 dakika sertifika

Ürettiğimiz yangın kapıları tamamen dünya standartlarına uygun ve yangına 240 dakika dayanabilir düzeydedir. Kullanıcılarımızın hizmetine sunduğumuz ürünlerimiz onlarca kez kalite kontrol mekanizmalarından geçmektedir. Ulusal ve uluslararası birçok sertifikaya sahip yangın kapıları kullanım aşamasında müşterilerimizi oldukça tatmin etmektedir.

ARGE
Sürekli Gelişim

Kurulduğumuz yıldan itibaren yerli üretim ve yerli sermaye politikası ile hareket ederek vizyonumuzu oldukça geniş tuttuk her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözetip kendimizi yüksek Ar-Ge çalışmaları ile geliştirmeyi hedefledik. Yangın kapısı üretiminde Türkiye standartlarını aşıp dünya lideri olma konusunda hızla ilerlemekteyiz.