Çift Kanatlı Yangın Çıkış Kapısı Gömme Kilitli

TEKNİK ÖZELLİKLER

STANDART | TS EN 1634-1

YANGIN DAYANIMI | E60, EΙ2 60, EΙı 30

BOYUTLAR | STANDART 1600×2100 mm. İSTENİLEN EBATLARDA YAPILABİLİR.

KASA | 1,50 mm DKP / GALVANİZ

KANAT | 0,90 mm DKP / GALVANİZ

İZOLASYON | TSE EN 13162-A1 (DS70) SERAMİK YÜNÜ, 110 DS TAŞ YÜNÜ, SERAMİK YÜNÜ

FİTİL | SOĞUK DUMAN FİTİLİ, SICAK DUMAN FİTİLİ

MENTEŞE | YAYLI YANGIN DAYANIMLI MENTEŞE

BOYA  | İSTENİLEN RAL RENGİNDE ELEKTROSTATİK BOYAMA

—————————————————————————————————————————————————————
ÖZEL ÜRETİM SEÇENEĞİ | Projelerinizde kapı ölçüsü alırken, duvar boşluğu (en, boy ve duvar kalınlığı) ölçülerini bizlere bildirmeniz yeterlidir.
—————————————————————————————————————————————————————

ÇİFT KANATLI YANGIN ÇIKIŞ KAPISI KULLANIM ALANLARI | 

Çift Kanatlı Yangın Çıkış Kapısı Gömme Kilitli

 Uzun yıllardan beri yangın kapısı sektöründe kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu yaşarken değişen standartlara da ayak uydurabilmek oldukça önemli bir konudur. Sürekli değişen ve gelişen yangın kapısı sektöründe dünya lideri olma yolundaki çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Bu anlamda hem kendimizi hem de bizlerle birlikte çalışan personelimizi eğitmekteyiz.

Yangın kapıları son yayımlanan yönetmeliğe göre belirli standartlarda olmak zorundadır. Firma olarak bu standartlara tamamen sadık kaldığımızı belirtmek isteriz. Çeşitli kullanım alanlarına sahip olan yangın kapılarının belli normlara ulaştıktan sonra piyasaya sunulması can ve mal güvenliği açısından önemlidir. Hastanelerde, iş merkezlerinde, alışveriş mekanlarında, toplu yaşanan alanlarda, otellerde ve aklınıza gelebilecek tüm mekanlarda yangın kapısı kullanımı yaygınlaşmaktadır.

Yangın Kapısının Çift Kanatlı Olması Bize Ne Gibi Kolaylık Sağlar?

 Eğer yangın kapısı ürünümüzü kullanacağınız mekanınız geniş bir alansa bu durumda çift kanatlı gömme kilitli yangın kapısı ürünümüzü kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Bu durumda olası bir yangın felaketinde içerideki eşyaların ve insanların gaz ve duman bulutundan en az etkilenmelerini sağlamak için sağlam ayrıca dayanıklı çift kanatlı yangın kapısı sizin işinizi her zaman en iyi şekilde görecektir. Bunun içindir ki yangın kapısı tercih ederken kullanacağınız mekanın büyüklüğünü iyi ayarlamanız gerekmektedir. Bizler personellerimiz ile birlikte size seçim konusunda en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Elbette değişen dünya teknolojileri ile birlikte yangın kapısı sektörü de oldukça çeşitlilik göstermiştir. Geçmiş yıllarda kullanılan prosedürler artık önemini yitirmiş, yeni çıkan yönetmeliklerle beraber yangın kapısı modelleri artmıştır. insanların can ve mal güvenliklerini sağlamaları adına tercih ettikleri modeller ECR Door firması olarak bizim bünyemizde mevcuttur. Yangın kapısı sektöründe 1971 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz için bu işi oldukça iyi biliyoruz ve müşterilerimizin de tecrübelerimizden yararlanmasını istiyoruz. İşinizi şansa bırakmamak adına kaliteli bir firma ile çalışmak her zaman sizlere güvenlik açısından büyük avantaj sağlayacaktır. Kaliteli ve donanımlı yangın çıkış kapıları yangın anında oluşabilecek birçok felaketin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Bu anlamda ürünün ne kadar önemli bir konumda olduğunu bilerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Güven

Siz ve sevdikleriniz artık daha güvende. Yangın Kapısı en zor şartlara dayanabilecek şekilde tasarlandı.

Modern

Yeni nesil yangın kapılarımız yüksek teknoloji ile donatılarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Uygun Fiyat

Bütçenize uygun yangın kapı modellerimiz ile sizi ve sevdiklerinizi olası tehlikelere karşı koruyun.

YERLİ
Yerli Üretim

ECR Door firması olarak 1971 yılından beri işimizi büyük bir özveriyle yapıyor ve müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz. Yangın kapıları üzerine faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde tamamen yerli sermaye ve yerli üretim anlayışı ile hareket etmekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimizden aldığımız gücü birleştiriyor, her geçen gün kendimizi yenilemek adına değişik çalışmalar gösteriyoruz.

ddd
Türkiye’de bir ilk! 240 dakika sertifika

Ürettiğimiz yangın kapıları tamamen dünya standartlarına uygun ve yangına 240 dakika dayanabilir düzeydedir. Kullanıcılarımızın hizmetine sunduğumuz ürünlerimiz onlarca kez kalite kontrol mekanizmalarından geçmektedir. Ulusal ve uluslararası birçok sertifikaya sahip yangın kapıları kullanım aşamasında müşterilerimizi oldukça tatmin etmektedir.

ARGE
Sürekli Gelişim

Kurulduğumuz yıldan itibaren yerli üretim ve yerli sermaye politikası ile hareket ederek vizyonumuzu oldukça geniş tuttuk her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözetip kendimizi yüksek Ar-Ge çalışmaları ile geliştirmeyi hedefledik. Yangın kapısı üretiminde Türkiye standartlarını aşıp dünya lideri olma konusunda hızla ilerlemekteyiz.