Depo Yangın Çıkış Kapısı

TEKNİK ÖZELLİKLER

STANDART | TS EN 1634-1

BOYUTLAR | STANDART 1000×2100 mm. İSTENİLEN EBATLARDA YAPILABİLİR.

KASA | 1,50 mm DKP / GALVANİZ

KANAT | 0,90 mm DKP / GALVANİZ

İZOLASYON | TSE EN 13162-A1 (DS70) SERAMİK YÜNÜ, 110 DS TAŞ YÜNÜ, SERAMİK YÜNÜ

FİTİL | SOĞUK DUMAN FİTİLİ

MENTEŞE | YAYLI YANGIN DAYANIMLI MENTEŞE

BOYA | İSTENİLEN RAL RENGİNDE ELEKTROSTATİK BOYAMA

—————————————————————————————————————————————————————
ÖZEL ÜRETİM SEÇENEĞİ | Projelerinizde kapı ölçüsü alırken, duvar boşluğu (en, boy ve duvar kalınlığı) ölçülerini bizlere bildirmeniz yeterlidir.
—————————————————————————————————————————————————————

DEPO YANGIN KAPISI KULLANIM ALANLARI | 

Depo Kapısı Panikbarlı Yüzeyden Kilitli

İnsanlar tarafından kullanılan her ürüne belirli bir standardizasyon getirildiği gibi yangın kapısı ürünlerinde de birtakım yeni yönetmelikler konulmuştur. Bizler ECR Door  firması olarak depo kapısı ve yangın kapısı sektöründe son gelişmeleri takip ediyoruz ve kullanıcılarımıza bu yöndeki çalışmalarımızı sunuyoruz. Yaptığımız her türlü Ar-Ge çalışmaları ilerleyen zamanlarda insanların can ve mal güvenliğini kurtaracak nitelikte olacaktır. Bizler bu bilinçle hareket ediyoruz ve yılların verdiği tecrübe ile kaliteli, yangına dayanıklı yangın kapısı üretimi için çabalıyoruz.

Yangın kapısı kullanım alanları olarak bakıldığında oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Hastanelerden tutun da otellere kadar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, ibadethaneler, cafe ve restaurantlar, konutlar gibi birçok alanda donanımlı ve kaliteli yangın kapısı tercih edilmektedir. Bu alanlarda ECR Door firması olarak bizim ürettiğimiz yangın kapılarını tercih etmeniz, daha sonrasında oluşabilecek büyük felaketleri önlemenizde yardımcı olacaktır. insanların ve çevrenin can ve mal güvenliğini sağlamak için yangın kullanımı artık şart olmuştur. Kapalı bir mekanda yaşayan tüm canlıların yangın anında sağkalım sürelerini arttırabilmek adına yangın yönetmeliğinde belirtilen maddelere, firmamızın ürettiği yangın kapıları harfiyen uymaktadır. Bu bağlamda bizlere güvenmenizi ve tecrübelerimizden faydalanmanızı isteriz. 1971 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz yangın kapısı sektöründe tüm Türkiye’de öncü kuruluş olduğumuzu biliyoruz Ve dünya genelinde söz sahibi olabilmek adına var gücümüzle çalışmalar gösteriyoruz. ayrıca  panikbarlı yangın çıkış kapısı sayfamıza ziyaret etmenizi tavsiye ederiz

Depoda Ne Tür Yangın Kapısı Kullanılır?

Depo gibi çok geniş alanlarda müşterilerimiz yangın kapısı seçim konusunda bizlere danışmaktadır. Bizler de uzun yılların verdiği tecrübemize dayanarak panik barlı yangın kapılarının isabetli bir tercih olacağını müşterilerimize söylemekteyiz. Panik bar denen mekanizma yangın kapısı kilidinin ismidir. Yani kolay açılabilir bir kilit kullanılması yangın anında ve depo gibi geniş bir alanda bulunan insanların kilidi kolaylıkla açarak alandan uzaklaşması gayet kolay olmaktadır. Ayrıca panik barlı depo yangın kapısı hiçbir şekilde yangında meydana gelen gaz ve dumanları asla iç tarafa geçirmemektedir. Bu sayede hem müşterilerimiz gönül rahatlığıyla bu modelimizi kullanmakta hem de bizler, satışını gerçekleştirdiğimiz ürünü güvenli bir şekilde müşterilerimize tavsiye etmekteyiz.
Diğer Yangın Çıkış Kapıları Modellerimiz İçin Tıklayınız

depo-kapisi
Güven

Siz ve sevdikleriniz artık daha güvende. Yangın Kapısı en zor şartlara dayanabilecek şekilde tasarlandı.

Modern

Yeni nesil yangın kapılarımız yüksek teknoloji ile donatılarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Uygun Fiyat

Bütçenize uygun yangın kapı modellerimiz ile sizi ve sevdiklerinizi olası tehlikelere karşı koruyun.

YERLİ
Yerli Üretim

ECR Door firması olarak 1971 yılından beri işimizi büyük bir özveriyle yapıyor ve müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz. Yangın kapıları üzerine faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde tamamen yerli sermaye ve yerli üretim anlayışı ile hareket etmekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimizden aldığımız gücü birleştiriyor, her geçen gün kendimizi yenilemek adına değişik çalışmalar gösteriyoruz.

ddd
Türkiye’de bir ilk! 240 dakika sertifika

Ürettiğimiz yangın kapıları tamamen dünya standartlarına uygun ve yangına 240 dakika dayanabilir düzeydedir. Kullanıcılarımızın hizmetine sunduğumuz ürünlerimiz onlarca kez kalite kontrol mekanizmalarından geçmektedir. Ulusal ve uluslararası birçok sertifikaya sahip yangın kapıları kullanım aşamasında müşterilerimizi oldukça tatmin etmektedir.

ARGE
Sürekli Gelişim

Kurulduğumuz yıldan itibaren yerli üretim ve yerli sermaye politikası ile hareket ederek vizyonumuzu oldukça geniş tuttuk her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözetip kendimizi yüksek Ar-Ge çalışmaları ile geliştirmeyi hedefledik. Yangın kapısı üretiminde Türkiye standartlarını aşıp dünya lideri olma konusunda hızla ilerlemekteyiz.