ECR02 | Yüzeyden Panikbarlı Yangın Kapısı

STANDART | TS EN 1634-1

YANGIN DAYANIMI | E90, EΙ2 90, EΙı 30

BOYUTLAR | STANDART 1000×2100 mm. İSTENİLEN EBATLARDA YAPILABİLİR.

KASA | 1,50 mm DKP / GALVANİZ

KANAT | 0,90 mm DKP / GALVANİZ

FİTİL | SOĞUK DUMAN FİTİLİ, SICAK DUMAN FİTİLİ

MENTEŞE | YAYLI YANGIN DAYANIMLI MENTEŞE

BOYA | İSTENİLEN RAL RENGİNDE ELEKTROSTATİK BOYAMA

ÖZEL ÜRETİM SEÇENEĞİ | Projelerinizde kapı ölçüsü alırken, duvar boşluğu (en, boy ve duvar kalınlığı) ölçülerini bizlere bildirmeniz yeterlidir.

YANGIN KAPISI KULLANIM ALANLARI

Yangın Çıkış Kapısı Yüzeyden Kilitli

İnsan hayatı için oldukça büyük önem taşıyan yangın kapıları sektöründe dünya lideri olma konumunda ilerlediğimizde farkındayız. Globalleşen dünyanın standartlarına kısa sürede uyum sağlayabilmek için standardize edilmiş yangın kapısı modelleri firmamız tarafından belirli aralıklarla takip edilmektedir yönetmeliklere uygun yangın kapısı üretimi birlikte çalıştığımız personellerimiz tarafından büyük bir titizlikle piyasaya sunulmaktadır.

Okullarda, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, yüksek katlı iş merkezlerinde, otellerde, çok fonksiyonlu fabrikalarda, sosyal tesislerde ve aklınıza gelebilecek birçok alanda yangın kapısı kullanımı her geçen gün önemini arttırmaktadır. İnsanların topluca bulunduğu mekanlarda tam donanımlı yangın kapısı kullanımı hayati önem arz etmektedir. Bu konuda bilinçli olarak çeşitli çalışmalar yürütmekteyiz ve kaliteli yangın kapısı üretimi konusunda her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz.

Yüzeyden Kilitli Yangın Kapısı Nerelerde Kullanılır?

Gömme yangın çıkış kapısı gibi yüzeyden kilitli yangın çıkış kapıları oldukça çeşitli kullanım alanına sahip birçok modelde kullanıcılarımıza sunulmaktadır. ECR Door firması olarak hastanelere, okullara, otellere, alışveriş merkezlerine, konutlara yani kısacası insanların toplu bir şekilde yaşadığı her türlü kapalı alana yangın kapısı satışlarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hem insanlar yangın gibi bir felaketten en az zararla çıkmakta hem de daha sonra oluşabilecek can ve mal güvenliğini önlemektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte yangın alanında eskiden alınan önlemler artık geçerliliğini yitirmekte ve yangın kapıları önemini her geçen gün daha da arttırmaktadır. Bu sayede yaptığımız çalışmalar da insanlar tarafından daha çok önemsenmekte ve yangın anında, yangın sonrasında yapılacak işlemler bilinçli bir şekilde uygulanmaktadır.

Yangın kapısı alanında 1971 yılından beri ortaya koyduğumuz çalışmalar gösteriyor ki kaliteli bir ürün üretmek için öncelikli olarak insanların can ve mal güvenliğini garanti altına almak gerekiyor. Bu konuda firma olarak çalışan personellerimizle oldukça titiz bir çalışma yürütüyoruz. Yangın kapısı modellerimizi yüksek Ar-Ge çalışmalarımız ile destekledikten sonra piyasaya sunmadan önce onlarca kez testten geçiriyoruz. Bu sayede müşterilerimize sunabileceğimiz kaliteli ve yangına karşı oldukça dayanıklı yangın kapısı ürünleri ortaya çıkıyor. Müşterilerimizin memnun kalacağı çeşitlilikte ve özellikte yangın kapısı üretebilmek için tüm ekip olarak büyük bir emek ortaya koyuyoruz.