ECR05 | Yüzeyden Panikbarlı Yangın Kapısı

STANDART | TS EN 1634-1

ALEVDEN DIŞARIYA AÇILAN YÖN DAYANIMI | E120, EΙ2 120, EΙı 45

ALEV İÇİNE AÇILAN YÖN DAYANIMI | E60, El2 60, El1 30

BOYUTLAR | STANDART 1000×2100 mm. İSTENİLEN EBATLARDA YAPILABİLİR.

KASA | 1,50 mm DKP / GALVANİZ

KANAT | 0,90 mm DKP / GALVANİZ

FİTİL | SOĞUK DUMAN FİTİLİ, SICAK DUMAN FİTİLİ

MENTEŞE | YAYLI YANGIN DAYANIMLI MENTEŞE

BOYA | İSTENİLEN RAL RENGİNDE ELEKTROSTATİK BOYAMA

ÖZEL ÜRETİM SEÇENEĞİ | Projelerinizde kapı ölçüsü alırken, duvar boşluğu (en, boy ve duvar kalınlığı) ölçülerini bizlere bildirmeniz yeterlidir.

Yangın Çıkış Kapısı Gömme Kilitli

 Son yıllarda güvenlik yönetmeliklerinde meydana gelen değişiklikler ile birlikte yangın kapılarında da çeşitli düzenlemelere gidilmiştir. Bu konu, yangın kapısı üretim aşamasında çalışan personellerimiz tarafından titizlikle dikkate alınmıştır. Yangın kapılarının kullanım alanları olan konutlar, hastaneler, alışveriş merkezleri, oteller gibi mekanlarda meydana gelebilecek yangının çeşitli bölmelere ulaşmasını engellemek amacıyla oldukça donanımlı ürünler kullanıcılarımıza sunmaktayız. Bu anlamda sektörde işimizi titizlikle yaptığımızı gösteren en önemli ayrıntı; yangın kapıları yönetmeliklerine tamamen bağlı kalmamızdır.

Altyapımız oldukça sağlam bir şekilde ilerlemekte ve yangının yayılmasını önlemek amacıyla yangın kapıları ürünlerimizde detaylı çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız her çalışma ilerleyen zamanlarda kullanıcılarımızın can ve mal güvenliğine önemli derecede katkıda bulunacaktır. Bunun üst düzeyde bilincindeyiz ve tüm performansımızı ekip arkadaşlarımız ile beraber sergilemekteyiz.

İnsanların daha çok topluca bulunduğu mekanlarda yangın kapıları kullanımı oldukça büyük önem arz etmektedir. Örneğin okullarda, hastanelerde veya alışveriş merkezlerinde kaliteli yangın kapısı kullanımı hayati önem taşıyan bir mevzudur. Artık sigorta şirketleri de birlikte çalıştıkları mekanlarda tam donanımlı yangın kapıları bulunmasını istemektedir.

Gömme Kilitli Yangın Çıkış Kapısının Diğer Modellerden Farkı Nedir?

 Gömme kilitli yangın çıkış kapısı ürünümüzün diğer modellerimizden farkı, olası bir yangın anında herhangi bir uzvumuzla açabileceğimiz özellikte olmasıdır. Örneğin kucağımızda çocuğumuz var ve yangın felaketi başımıza geldi. Bu durumda elimizde bulunan çocuğumuzu herhangi bir yere bırakmadan yangın kapısını rahatlıkla açabiliriz. Böyle büyük bir kolaylık sağlayan gömme kilitli yangın çıkış kapısı modelimiz ECR Door firması olarak çalışanlarımızın büyük fedakarlıkla ürettiği bir yangın kapısıdır. Kullanıcılar tarafından da en çok tercih edilen model olup yangın anında en fonksiyonel kullanılan yangın kapısı tipidir.

Yangın Kapıları

Her türlü yangın felaketinde insanların yaşam alanına gaz ve duman ürünlerinin ulaşmasını engellemek amacıyla kullanılabilecek en mantıklı yol yangın kapıları olmaktadır. Firma olarak bu bilginin yararlı olabileceğinin bilincindeyiz ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Yüksek teknoloji ile yaptığımız araştırmalarımız neticesinde her geçen yıl kendimizi bu alanda yeniliyoruz. Alanında uzman personellerimiz ile bu sektörde uzun yıllardır çalışıyoruz ve dünyanın 1 numarası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Diğer yangın kapı modellerini görmek için tıklayınız.