ECR08 Tek Kanatlı Çelik Yangın Kapısı

TEKNİK ÖZELLİKLER

STANDART | TS EN 1634-1

YANGIN DAYANIMI | E90, EΙ2 45, EΙı 30

BOYUTLAR |  STANDART 1000×2100 mm. İSTENİLEN EBATLARDA YAPILABİLİR.

KASA | 1,50 mm DKP / GALVANİZ

KANAT | 0,90 mm DKP / GALVANİZ

İZOLASYON | TSE EN 13162-A1 (DS70) SERAMİK YÜNÜ, 110 DS TAŞ YÜNÜ, SERAMİK YÜNÜ

FİTİL | SOĞUK DUMAN FİTİLİ

MENTEŞE | YAYLI YANGIN DAYANIMLI MENTEŞE

BOYA | İSTENİLEN RAL RENGİNDE ELEKTROSTATİK BOYAMA

—————————————————————————————————————————————————————
ÖZEL ÜRETİM SEÇENEĞİ | Projelerinizde kapı ölçüsü alırken, duvar boşluğu (en, boy ve duvar kalınlığı) ölçülerini bizlere bildirmeniz yeterlidir.
—————————————————————————————————————————————————————

Depo Kapısı Panikbarlı

Geçmiş yıllardan beri kullanılan yangın kapısı ürünlerinde, günümüz koşullarında yönetmeliklerde belirtilen maddeler yangın kapısı üreticisi olarak bizleri son derece teknolojik bir çalışma içerisine ilerletmiştir. ECR Door olarak 1971 yılından beri işimizi hakkı ile yapıyor, sizlerin can ve mal güvenliğini sağlamak adına bütün gücümüzle çalışıyoruz. Yangın kapısı ürünlerinin önemini biliyoruz Ve bu farkındalığı tüm dünyaya anlatmak adına kaliteli ve ekonomik  depo yangın çıkış kapıları üretimini gerçekleştiriyoruz.

Oldukça yaygın kullanım alanlarına sahip olan yangın kapısı modelleri özellikle insanların bir arada yaşadığı alanlar olan hastaneler okullar oteller ibadethaneler alışveriş merkezleri iş merkezleri konutlar ve daha birçok mekanda güvenlik adına tercih edilmektedir. Bizler de insanların bu tercih sebeplerine karşılık yangın kapısı sektöründe dünyanın 1 numarası olma yolunda ilerliyoruz. Bu azmimizi ve çalışkanlığımızı elbetteki müşterilerimizin bize olan olumlu geri dönüşleri oluşturmaktadır. Müşterilerimizden aldığımız memnuniyet işimize olan aşkımızı her geçen gün arttırmaktadır. Şimdiye kadar çok çeşitli mekanlar için yangın kapısı üretimimiz olmuştur. Yüksek binalarda alışveriş merkezlerinde veya iş yerlerinin depolarında kullanılan yangın kapıları tamamen yangın kapısı yönetmeliğine uyacak bir şekilde üretilmiştir. Aldığımız tüm önlemler ve kullandığımız kaliteli malzemeler neticesinde yangın gibi bir felaketten insanlar, az bir zararla kurtulabilecektir.

Depo Yangın Kapılarının Diğer Yangın Kapılarından Farkı Nedir?

Depo gibi geniş alanlarda kullanılan yangın kapıları elbette ki diğer yangın kapılarından farklı olacaktır. Bu farkı sizlere şu şekilde anlatalım; deponun genişliğinden dolayı içerisinde yer alan insanlar da fazlalık gösterecektir. İnsanların yangın anında panik yapmamaları ve kolaylıkla alanı terk etmeleri için kilidi kolay açılabilir ve sağlam yangın kapısı tercih edilmesinde büyük fayda vardır. Bunun için depo alanlarında özel kilitli yangın kapısı tercih etmeleri için müşterilerimize tavsiyelerde bulunuyoruz. Müşterilerimizin bize olan güveni neticesinde yaşadıkları alana en uygun yangın kapısı modelini birlikte tercih ediyoruz. Bu sayede yaşanılan alana uygun yangın kapısı tercihi yangın yönetmeliğine de tam olarak uymaktadır.

ECR Door firması olarak yangın kapısı üretiminde tüm Türkiye için elimizden geleni yapıyoruz ve dünya çapında yangın kapısı sektöründe öncü kuruluş olma yolunda ilerliyoruz. Bu konudaki azmimizi tamamen müşterilerimizden almaktayız.

depo-kapısı-yuzeyden-kilitli
Güven

Siz ve sevdikleriniz artık daha güvende. Yangın Kapısı en zor şartlara dayanabilecek şekilde tasarlandı.

Modern

Yeni nesil yangın kapılarımız yüksek teknoloji ile donatılarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Uygun Fiyat

Bütçenize uygun yangın kapı modellerimiz ile sizi ve sevdiklerinizi olası tehlikelere karşı koruyun.

YERLİ
Yerli Üretim

ECR Door firması olarak 1971 yılından beri işimizi büyük bir özveriyle yapıyor ve müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz. Yangın kapıları üzerine faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde tamamen yerli sermaye ve yerli üretim anlayışı ile hareket etmekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimizden aldığımız gücü birleştiriyor, her geçen gün kendimizi yenilemek adına değişik çalışmalar gösteriyoruz.

ddd
Türkiye’de bir ilk! 240 dakika sertifika

Ürettiğimiz yangın kapıları tamamen dünya standartlarına uygun ve yangına 240 dakika dayanabilir düzeydedir. Kullanıcılarımızın hizmetine sunduğumuz ürünlerimiz onlarca kez kalite kontrol mekanizmalarından geçmektedir. Ulusal ve uluslararası birçok sertifikaya sahip yangın kapıları kullanım aşamasında müşterilerimizi oldukça tatmin etmektedir.

ARGE
Sürekli Gelişim

Kurulduğumuz yıldan itibaren yerli üretim ve yerli sermaye politikası ile hareket ederek vizyonumuzu oldukça geniş tuttuk her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözetip kendimizi yüksek Ar-Ge çalışmaları ile geliştirmeyi hedefledik. Yangın kapısı üretiminde Türkiye standartlarını aşıp dünya lideri olma konusunda hızla ilerlemekteyiz.