ECR08 | Yüzey Panikbarlı Yangın Kapısı

STANDART | TS EN 1634-1

YANGIN DAYANIMI | E90, EΙ2 45, EΙı 30

BOYUTLAR | STANDART 1000×2100 mm. İSTENİLEN EBATLARDA YAPILABİLİR.

KASA | 1,50 mm DKP / GALVANİZ

KANAT | 0,90 mm DKP / GALVANİZ

FİTİL | SOĞUK DUMAN FİTİLİ

MENTEŞE | YAYLI YANGIN DAYANIMLI MENTEŞE

BOYA | İSTENİLEN RAL RENGİNDE ELEKTROSTATİK BOYAMA

ÖZEL ÜRETİM SEÇENEĞİ | Projelerinizde kapı ölçüsü alırken, duvar boşluğu (en, boy ve duvar kalınlığı) ölçülerini bizlere bildirmeniz yeterlidir.

Depo Kapısı Panikbarlı

Geçmiş yıllardan beri kullanılan yangın kapısı ürünlerinde, günümüz koşullarında yönetmeliklerde belirtilen maddeler yangın kapısı üreticisi olarak bizleri son derece teknolojik bir çalışma içerisine ilerletmiştir. ECR Door olarak 1971 yılından beri işimizi hakkı ile yapıyor, sizlerin can ve mal güvenliğini sağlamak adına bütün gücümüzle çalışıyoruz. Yangın kapısı ürünlerinin önemini biliyoruz Ve bu farkındalığı tüm dünyaya anlatmak adına kaliteli ve ekonomik  depo yangın çıkış kapıları üretimini gerçekleştiriyoruz.

Oldukça yaygın kullanım alanlarına sahip olan yangın kapısı modelleri özellikle insanların bir arada yaşadığı alanlar olan hastaneler okullar oteller ibadethaneler alışveriş merkezleri iş merkezleri konutlar ve daha birçok mekanda güvenlik adına tercih edilmektedir. Bizler de insanların bu tercih sebeplerine karşılık yangın kapısı sektöründe dünyanın 1 numarası olma yolunda ilerliyoruz. Bu azmimizi ve çalışkanlığımızı elbetteki müşterilerimizin bize olan olumlu geri dönüşleri oluşturmaktadır. Müşterilerimizden aldığımız memnuniyet işimize olan aşkımızı her geçen gün arttırmaktadır. Şimdiye kadar çok çeşitli mekanlar için yangın kapısı üretimimiz olmuştur. Yüksek binalarda alışveriş merkezlerinde veya iş yerlerinin depolarında kullanılan yangın kapıları tamamen yangın kapısı yönetmeliğine uyacak bir şekilde üretilmiştir. Aldığımız tüm önlemler ve kullandığımız kaliteli malzemeler neticesinde yangın gibi bir felaketten insanlar, az bir zararla kurtulabilecektir.

Depo Yangın Kapılarının Diğer Yangın Kapılarından Farkı Nedir?

Depo gibi geniş alanlarda kullanılan yangın kapıları elbette ki diğer yangın kapılarından farklı olacaktır. Bu farkı sizlere şu şekilde anlatalım; deponun genişliğinden dolayı içerisinde yer alan insanlar da fazlalık gösterecektir. İnsanların yangın anında panik yapmamaları ve kolaylıkla alanı terk etmeleri için kilidi kolay açılabilir ve sağlam yangın kapısı tercih edilmesinde büyük fayda vardır. Bunun için depo alanlarında özel kilitli yangın kapısı tercih etmeleri için müşterilerimize tavsiyelerde bulunuyoruz. Müşterilerimizin bize olan güveni neticesinde yaşadıkları alana en uygun yangın kapısı modelini birlikte tercih ediyoruz. Bu sayede yaşanılan alana uygun yangın kapısı tercihi yangın yönetmeliğine de tam olarak uymaktadır.

ECR Door firması olarak yangın kapısı üretiminde tüm Türkiye için elimizden geleni yapıyoruz ve dünya çapında yangın kapısı sektöründe öncü kuruluş olma yolunda ilerliyoruz. Bu konudaki azmimizi tamamen müşterilerimizden almaktayız.