ECR10 | Yangına Dayanımlı Şaft Kapağı

STANDART | TS EN 1634-1

YANGIN DAYANIMI |  E240, El2 120 Elı45

BOYUTLAR | STANDART 800×1500 mm. İSTENİLEN EBATLARDA YAPILABİLİR.

KASA | 1,50 mm DKP / GALVANİZ

KANAT | 0,90 mm DKP / GALVANİZ

FİTİL | SOĞUK DUMAN FİTİLİ, SICAK DUMAN FİTİLİ

MENTEŞE | YAYLI YANGIN DAYANIMLI MENTEŞE

BOYA | İSTENİLEN RAL RENGİNDE ELEKTROSTATİK BOYAMA

ÖZEL ÜRETİM SEÇENEĞİ | Projelerinizde kapı ölçüsü alırken, duvar boşluğu (en, boy ve duvar kalınlığı) ölçülerini bizlere bildirmeniz yeterlidir.

Yangına Dayanıklı Şaft Kapısı

Yangın kapıları son yıllarda insanların can ve mal güvenliğini sağlamak adına kullanılan ve belirli bir standart getirebilmek için yönetmelik değişikliğine gidilen ürünlerdir. Bizler ECR Door firması olarak müşterilerimizin bu yoğun taleplerini itinalı bir şekilde karşılamak için yüksek teknolojik donanımlarımızı kullanarak çalışmaktayız. Geçmiş yıllardan beri gelen tecrübemizle yangın kapısı konusunda dünya lideri olma yolunda büyük adımlar atıyoruz.

İnsanlar tarafından çeşitli güvenlik önlemleri için kullanılan yangın kapıları günlük hayatta birçok alanda tercih edilmektedir. Hastanelerde, okullarda, otellerde, iş merkezlerinde, konutlarda, alışveriş merkezlerinde, tiyatro ve sinema gibi sanatsal alanlarda yani kısacası insanların toplu bir şekilde yaşadığı bütün alanlarda donanımlı yangın kapısı kullanılmaktadır. Yangına uzun süre dayanan ve kaliteli olan yangın kapıları müşterilerimizin gözde ürünleridir.

Şaft Kapısı Ne Amaçla Kullanılır?

Bilindiği üzere yangında meydana gelen gaz ve dumanların insanların yaşadığı alana geçmesini engellemek amacıyla arada bir şaft oluşturmak için şart kapısı tercih edilmektedir. Bu amaçla ECR Door firması olarak ürettiğimiz şaft kapısı ürünlerimiz müşterilerimiz tarafından oldukça memnuniyetle kullanılmaktadır. Bu sayede insanlar olası bir yangın felaketininden en az zararla kurtulmakta ve güvenliklerini kaliteli bir şekilde sağlamaktadırlar. Kullanım alanı her geçen gün artmakta olan yangın kapısı ürünleri çeşitli modelleri ile müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Yangın kapısı alanında Türkiye’de 1 numara olduğumuzu biliyoruz ve dünya ile yarışabilmek adına her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. ECR Door firması olarak yaptığımız işin önemini biliyoruz. İnsanların yangın gibi bir felaketten en az zararla çıkabilmelerini sağlamak adına 1971 yılından beri yangın kapısı sektöründe yüksek fedakarlık ile faaliyet gösteriyoruz. Olası bir yangın anında alevlerin çevre binalara ya da insanlara zarar vermemesi adına en güvenli tedbirin yangın kapısı olduğunu biliyoruz. Bunun için yangın kapısı sektöründe çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Çeşitli modeli olan yangın kapısı ürünlerimiz kullanıcılarımız tarafından her türlü teknik donanımına ve kalitesine bakılarak tercih edilmektedir. Bizler müşterilerimize satın alma esnasında yardımcı oluyoruz ve istedikleri tipte kullanabilecekleri yangın kapısı ürünlerini gösteriyoruz. Bu sayede hem güvenli bir alışveriş olmakta hem de insanların güvenlikleri ekonomik bir şekilde sağlanmaktadır.