ECR12 | Üçgen Menfezli Kollu Yangın Kapısı

STANDART | TS EN 1634-1

BOYUTLAR | STANDART 1000×2100 mm. İSTENİLEN EBATLARDA YAPILABİLİR.

KASA | 1,50 mm DKP / GALVANİZ

KANAT | 0,90 mm DKP / GALVANİZ

FİTİL | SOĞUK DUMAN FİTİLİ

MENTEŞE | YAYLI YANGIN DAYANIMLI MENTEŞE

BOYA | İSTENİLEN RAL RENGİNDE ELEKTROSTATİK BOYAMA

MENFEZ | İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE KANAT ÜZERİNE MENFEZ AÇILABİLİR.

ÖZEL ÜRETİM SEÇENEĞİ | Projelerinizde kapı ölçüsü alırken, duvar boşluğu (en, boy ve duvar kalınlığı) ölçülerini bizlere bildirmeniz yeterlidir.

ÜÇGEN MENFEZELİ YANGIN ÇIKIŞ KAPISI KULLANIM ALANLARI |

Üçgen Menfezli Yangın Çıkış Kapısı

 Uzun yıllardan beri kullanılan yangın çıkış kapıları son zamanlarda belli bir standardizasyon çalışmalarından geçmiştir. Bizler de firma olarak bu yönetmeliklere uymakta ve yangın çıkış kapılarımızı değişen koşullara göre geliştirmekteyiz. Yaptığımız Ar-Ge çalışmaları sonucunda sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini tam donanımlı bir şekilde sağlamak için yangın çıkış kapılarında dünya markası olma yolunda ilerliyoruz.

Özellikle toplu yaşanan mekanlarda yüksek oranda tercih edilen yangın çıkış kapıları, yangına uzun süre dayanıklı ve yüksek donanımlarla çevrili olması kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Hastanelerde, okullarda, otellerde, alışveriş merkezlerinde, ibadet yerlerinde, restaurant ve cafelerde, iş merkezlerinde ve daha birçok alanda yangın kapısı kullanım alanı oldukça geniş bir yelpaze göstermektedir.

Üçgen Menfezli Yangın Çıkış Kapısı Kullanım Faydaları

 Üçgen menfezli yangın çıkış kapısı genellikle kullanıcılarına menfez bulundurması yönüyle büyük kolaylık sağlamaktadır. Üçgen menfezlerin konumlandırması tamamen müşterilerimizin isteğine göre değişebilmektedir. Yangın kapısı üzerinde menfezlerin olması yangının kısa süre içerisinde fark edilmesine sebep olur. Bu sayede insanlar önlemlerini daha erken alabilirler. Yangın gibi bir felaketten en az hasarla çıkabilmek için menfezli yangın çıkış kapısı ürünlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Yangın kapısı sektöründe ECR Door olarak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Türkiye’de rakiplerimizin üzerinde bir kalitede kapılar ürettiğimizin farkındayız ve yaptığımız çalışmalardaki amacımız yangın kapısı alanında dünya markası olmaktır. Bu amaç uğruna tüm personellerimiz ile birlikte gece gündüz büyük emekler sarf ediyoruz.

Günümüzde insanlar yangın gibi bir olay yaşadıktan sonra genellikle kaliteli bir yangın kapısı kullanmadıklarından dolayı pişman olmaktadırlar. Yaşadığınız felaketten sonra herhangi bir pişmanlık yaşamamak ve can güvenliğinizi önemli derecede almak adına yangın kapısı ürünlerimizi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Yangın kapıları sektöründe geçmiş yıllarda olduğu gibi günümüzde de önemli firmalar arasında yerimizi koruyoruz. Müşterilerimizin de bize güvenmelerini sağlayarak yangında alabilecekleri en mantıklı önlemi almalararına yardımcı oluyoruz. Bunun için de elbette ki kaliteli yangın kapıları kullanmak yerinde ve doğru bir tercih olacaktır. Kullandığınız ürünlerin yangın gibi olaylara uzun saatler dayanıklı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Yangından sonra veya yangın anında oluşan gaz ve dumanların insanların yaşam alanına minimum düzeyde difüze olması gerekir. İşte tüm bir özelliklere sağlayan yangın kapıları üretmek ve kullanıcılarımıza sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.