ECR16 | Çift Kanatlı Panikbarlı Yangın Kapısı

STANDART | TS EN 1634-1

ALEVDEN DIŞARIYA AÇILAN YÖN DAYANIMI  | E120, EΙ2 120, EΙı 30

ALEV İÇİNE AÇILAN YÖN DAYANIMI | E90, EΙ2 90, EΙı 20

BOYUTLAR | STANDART 2500×2500 mm. İSTENİLEN EBATLARDA YAPILABİLİR.

KASA | 1,50 mm DKP / GALVANİZ

KANAT | 0,90 mm DKP / GALVANİZ

FİTİL | SOĞUK DUMAN FİTİLİ, SICAK DUMAN FİTİLİ

MENTEŞE | YAYLI YANGIN DAYANIMLI MENTEŞE

BOYA | İSTENİLEN RAL RENGİNDE ELEKTROSTATİK BOYAMA

ÖZEL ÜRETİM SEÇENEĞİ | Projelerinizde kapı ölçüsü alırken, duvar boşluğu (en, boy ve duvar kalınlığı) ölçülerini bizlere bildirmeniz yeterlidir.

ÇİFT KANATLI YANGIN ÇIKIŞ KAPISI KULLANIM ALANLARI

Çift Kanatlı Yangın Panikbarlı Yangın Kapısı

 Uzun yıllardan beri yangın kapısı sektöründe kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu yaşarken değişen standartlara da ayak uydurabilmek oldukça önemli bir konudur. Sürekli değişen ve gelişen yangın kapısı sektöründe dünya lideri olma yolundaki çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Bu anlamda hem kendimizi hem de bizlerle birlikte çalışan personelimizi eğitmekteyiz.

Yangın kapıları son yayımlanan yönetmeliğe göre belirli standartlarda olmak zorundadır. Firma olarak bu standartlara tamamen sadık kaldığımızı belirtmek isteriz. Çeşitli kullanım alanlarına sahip olan yangın kapılarının belli normlara ulaştıktan sonra piyasaya sunulması can ve mal güvenliği açısından önemlidir. Hastanelerde, iş merkezlerinde, alışveriş mekanlarında, toplu yaşanan alanlarda, otellerde ve aklınıza gelebilecek tüm mekanlarda yangın kapısı kullanımı yaygınlaşmaktadır.

Yangın Kapısının Çift Kanatlı Olması Bize Ne Gibi Kolaylık Sağlar?

 Eğer yangın kapısı ürünümüzü kullanacağınız mekanınız geniş bir alansa bu durumda çift kanatlı gömme kilitli yangın kapısı ürünümüzü kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Bu durumda olası bir yangın felaketinde içerideki eşyaların ve insanların gaz ve duman bulutundan en az etkilenmelerini sağlamak için sağlam ayrıca dayanıklı çift kanatlı yangın kapısı sizin işinizi her zaman en iyi şekilde görecektir. Bunun içindir ki yangın kapısı tercih ederken kullanacağınız mekanın büyüklüğünü iyi ayarlamanız gerekmektedir. Bizler personellerimiz ile birlikte size seçim konusunda en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Elbette değişen dünya teknolojileri ile birlikte yangın kapısı sektörü de oldukça çeşitlilik göstermiştir. Geçmiş yıllarda kullanılan prosedürler artık önemini yitirmiş, yeni çıkan yönetmeliklerle beraber yangın kapısı modelleri artmıştır. insanların can ve mal güvenliklerini sağlamaları adına tercih ettikleri modeller ECR Door firması olarak bizim bünyemizde mevcuttur. Yangın kapısı sektöründe 1971 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz için bu işi oldukça iyi biliyoruz ve müşterilerimizin de tecrübelerimizden yararlanmasını istiyoruz. İşinizi şansa bırakmamak adına kaliteli bir firma ile çalışmak her zaman sizlere güvenlik açısından büyük avantaj sağlayacaktır. Kaliteli ve donanımlı yangın çıkış kapıları yangın anında oluşabilecek birçok felaketin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Bu anlamda ürünün ne kadar önemli bir konumda olduğunu bilerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.