Kurumsal Ecr Door Yangın Kapıları

Hakkımızda

Maltepe Demir Çelik Servisi Merkezi bünyesinde markalaşan ECR Door, yeniliği, teknoloji, estetik ve tecrübe ile birleştirerek dünya standartlarında Yangın Kapıları üretmektedir. ECR Door markası ile Yangın Kapısı sektöründe hızlı ve emin adımlarla kendi markasıyla sektörde öncü olmayı hedeflemektedir.

ECR Door, 1971 yılında kurulan Maltepe Demir Çelik Servisi Merkezi’nin kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile sektördeki tecrübesinin bütünlüğünü esas alarak kurulmuştur.

Sektördeki öncü firmalar arasında en üstlerde bulunan firmamız, hizmette zirve bir rol üstlenen Maltepe Demir Çelik Servisi markası olan ECR Door, hizmet alanında yenilikleri daha ileri seviyelere ulaştırmak müşteri beklentileri ve talepleri doğrultusunda hizmet vermek için başlattığı yolculuğunu Yangın Kapı sektörünün her aşamasına yaymayı ve daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir.
Bu kapsamda ECR Door Yangın Kapıları, sektördeki pozisyonunu en zirveye ulaştırmak amacı ile sizlere sunduğu geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile hayatın her anını yaşanabilir kılmak ve var olan güzelliklerden yaşam standartlarımızı yükseltecek yeni değerler ortaya çıkarmak ve daha güvenli yaşam alanı sunmak amacı ile teknik kadrosu satış ve satış sonrası destek ekibi başta olmak üzere bütün çalışanlarıyla müşterilerine ve iş ortaklarına hem iç hem dış pazarlarda en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı ilke edinmiştir.
Sadece yangın kapısı değil, her türlü yangına dayanımlı kapılar da üretiyoruz.

Sadece yangın kapısı değil, yangına dayanımlı kapılar da üretiyoruz.

Vizyonumuz

Sektörün önderliği ve teknolojinin tüm olanakları ile keşif, teklif ve teknik servis süreçlerinde uluslararası standartlarımızı geliştirerek yeniliklerin öncüsü olmak ve üstün nitelikli hizmet sunmak.

Misyonumuz

Yüksek beklentilere onlardan daha yüksek düzeyde cevap verecek estetik ve kalite çizgisini sunmak; müşteri adına düşünen ve titizlikle çalışan bir ekiple son derece başarılı bir hizmet anlayışı sunarak farklılaşmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimizi, iş ortaklarımızı, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı her zaman memnun eden, bölgesinde ve dünyada öncü olma hedefimizi; sahip çıktığımız şirket değerlerimizle belirliyoruz.

Müşteri Odaklı

Tüm müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerini karşılayabilme adına sürekli saha araştırması yapıyor ve bilgi topluyoruz.

Dürüst ve Şeffaf

Hizmet verdiğimiz sektörlerde dürüst ve tutarlı bir hizmetin müşterilerimizin güvenini kazanmada kilit faktör olduğuna inanıyoruz.

Sürekli Gelişimci

Sektörel olarak gelişimciliğin ve yenilikçiliğin ülke ve toplumumuza katacağı muhtemel faydalar adına ileriye yönelik her fikre saygı duyuyoruz.

Çevre ve Topluma Duyarlı

‘İnsan’ kavramına verdiğimiz başlıca önem neticesinde sürdürülebilir, çevre ve topluma yönelik her türlü sosyal sorumluluk projesini destekliyoruz.