Menfezli Yangın Çıkış Kapısı

TEKNİK ÖZELLİKLER

STANDART | TS EN 1634-1

BOYUTLAR | STANDART 1000×2100 mm. İSTENİLEN EBATLARDA YAPILABİLİR.

KASA | 1,50 mm DKP / GALVANİZ

KANAT | 0,90 mm DKP / GALVANİZ

İZOLASYON | TSE EN 13162-A1 (DS70) SERAMİK YÜNÜ, 110 DS TAŞ YÜNÜ, SERAMİK YÜNÜ

FİTİL | SOĞUK DUMAN FİTİLİ

MENTEŞE | YAYLI YANGIN DAYANIMLI MENTEŞE

BOYA  | İSTENİLEN RAL RENGİNDE ELEKTROSTATİK BOYAMA

MENFEZ  | İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE KANAT ÜZERİNE MENFEZ AÇILABİLİR.

—————————————————————————————————————————————————————
ÖZEL ÜRETİM SEÇENEĞİ | Projelerinizde kapı ölçüsü alırken, duvar boşluğu (en, boy ve duvar kalınlığı) ölçülerini bizlere bildirmeniz yeterlidir.
—————————————————————————————————————————————————————

MENFEZELİ YANGIN ÇIKIŞ KAPISI KULLANIM ALANLARI |

Menfezli Yangın Çıkış Kapısı

Son yıllarda yangın kapıları üretimi konusunda standardize edilmiş kurallarda bir takım değişiklikler yaşanmıştır. Firma olarak menfezli yangın çıkış kapısı ürünlerimizde bu standartları yakalamak adına üst düzey performans sergilemekteyiz. Yangın kapısı alanında dünya lideri olma yolunda her gün yoğun çalışmalar yapmaktayız. Sizin ve sevdiklerinizin can ve mal güvenliğini önemsediğimizden dolayı yangın çıkış kapıları ürünlerimiz dünya standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir.
Diğer Yangın Çıkış Kapıları için Tıklayınız

Değişen yönetmeliklerde yazan kurallarda belirtilen maddeler doğrultusunda, daha öncesinde yangın kapısı kullanılmayan mekanlarda da yangın kapısı kullanımı zorunluluğu getirilmiştir. Bu özelliklerden dolayı yangın kapısı kullanım alanı daha önceki yıllara göre yüksek oranda artmıştır. Hastanelerde, okullarda, otellerde, alışveriş merkezlerinde, iş merkezlerinde, tiyatro sinema gibi sosyal tesislerde, spor salonlarında ve aklınıza gelebilecek her türlü mekanda yangın kapısı kullanımı artık bir zaruri ihtiyaçtır. Bu ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmek adına ECR Door firması olarak yaklaşık 50 yıldır büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Çalışmalarımızın karşılığını da olası bir yangın felaketinde müşterilerimizin can ve mal güvenliğini kaliteli bir şekilde sağlamaları neticesinde alıyoruz.

menfezli-kapi
Güven

Siz ve sevdikleriniz artık daha güvende. Yangın Kapısı en zor şartlara dayanabilecek şekilde tasarlandı.

Modern

Yeni nesil yangın kapılarımız yüksek teknoloji ile donatılarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Uygun Fiyat

Bütçenize uygun yangın kapı modellerimiz ile sizi ve sevdiklerinizi olası tehlikelere karşı koruyun.

YERLİ
Yerli Üretim

ECR Door firması olarak 1971 yılından beri işimizi büyük bir özveriyle yapıyor ve müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz. Yangın kapıları üzerine faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde tamamen yerli sermaye ve yerli üretim anlayışı ile hareket etmekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimizden aldığımız gücü birleştiriyor, her geçen gün kendimizi yenilemek adına değişik çalışmalar gösteriyoruz.

ddd
Türkiye’de bir ilk! 240 dakika sertifika

Ürettiğimiz yangın kapıları tamamen dünya standartlarına uygun ve yangına 240 dakika dayanabilir düzeydedir. Kullanıcılarımızın hizmetine sunduğumuz ürünlerimiz onlarca kez kalite kontrol mekanizmalarından geçmektedir. Ulusal ve uluslararası birçok sertifikaya sahip yangın kapıları kullanım aşamasında müşterilerimizi oldukça tatmin etmektedir.

ARGE
Sürekli Gelişim

Kurulduğumuz yıldan itibaren yerli üretim ve yerli sermaye politikası ile hareket ederek vizyonumuzu oldukça geniş tuttuk her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözetip kendimizi yüksek Ar-Ge çalışmaları ile geliştirmeyi hedefledik. Yangın kapısı üretiminde Türkiye standartlarını aşıp dünya lideri olma konusunda hızla ilerlemekteyiz.