ECR08 Depo Kapısı Panik Barlı Yüzeyden Kilitli

TEKNİK ÖZELLİKLER

STANDART   | TS EN 1634-1

YANGIN DAYANIMI | E90, EΙ2 45, EΙı 30

BOYUTLAR   | STANDART 1000X2100 mm / İSTENİLEN EBATLARDA YAPILABİLİR

KASA  | 1,50mm DKP / GALVANİZ

KANAT |0,90mm DKP veya GALVANİZ

İZALASYON | TSE EN 13162-A1 (DS70) SERAMİK YÜNÜ, TAŞ YÜNÜ, SERAMİK YÜNÜ

FİTİL | EPDM SOĞUK DUMAN FİTİLİ

MENTEŞE | YAYLI YANGIN DAYANIMLI MENTEŞE

BOYA | İSTENEN RAL RENGİNDE ELEKTROSTATİK BOYAMA

KULLANIM ALANLARI

Güvenlik yönetmeliklerinde yapılan düzenlemelerle, yapı ve tesisler içerisinde bulunan bölümler arası yangın geçişini engelleyen yangın kapılarının kullanım alanları daha da genişletilmiştir. Yangın kapıları; konutlar, alışveriş merkezleri, hastaneler, iş yerleri, kooperatifler, sinema- tiyatro ve konser salonları, gösteri merkezleri, oteller, fabrika, depolar, antrepolar, tesisler, askeri tesisler, kimya tesisleri, santraller gibi alanlarda zorunlu kullanılması gereken yapı ürünleridir. Yangının yayılmasını engelleme yönünden önemli ölçüde görev gören bu kapılar, risk düşüren bir unsur olarak sigorta firmaları tarafından da talep edilmektedir.

Güven

Siz ve sevdikleriniz artık daha güvende. Yangın Kapısı en zor şartlara dayanabilecek şekilde tasarlandı.

Modern

Yeni nesil yangın kapılarımız yüksek teknoloji ile donatılarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Uygun Fiyat

Bütçenize uygun yangın kapı modellerimiz ile sizi ve sevdiklerinizi olası tehlikelere karşı koruyun.

YERLİ
Yerli Üretim

Firmamız tamamen yerli sermayeden oluşmaktadır. Kapılarımız kalite hedefimiz doğrultusunda, hizmet kalitemizin gelişimini sağlamak amacı ile müşteri memnuniyetini, iş sağlığı ve güvenliğine ile çevreye yasaların üstünde bir titizlikle özen gösterir.

120 Dakika Sertifika

Ecr Door kapıları dünya standartlarında sertifikaya sahiptir. Müşteri ve ilgili tarafların beklentilerini karşılamayı, uygulanabilir şartları gözetmeyi “Sürekli İyileştirme“ anlayışı doğrultusunda kalitemizi ve teknolojimizi daima geliştirir.

ARGE
Sürekli Gelişim

Hizmet kalitemizi standart ve mevzuatlar çerçevesinde geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile desteklemeyi, yönetim sistemlerinin devamlılığını sağlamayı ve sürekli geliştirmeyi şirket politikası olarak görüyoruz.