Sertifikalı Yangın Kapıları

Yangına Dayanımlı ve Efectis Sertifikalı Yangın Çıkış Kapıları

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren firmamız, yangına 240 dakika dayanabilen yangın kapıları ile ilk tercihler arasındadır. Onlarca kalite kontrol mekanizmasından geçen yangın kapıları, ulusal ve uluslararası birçok sertifikaya sahip ürünler olup kullanım aşamasında müşteri tatmini üst düzeydedir.

TSE ve yurt dışı standartlarında üretilmiş olan ürünlerimiz, yangından koruma yanında yangının yayılmasını engelleme özelliği ile dikkat çekmektedir. Her geçen gün kendini yenileyen ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda üretime devam eden firmamız, yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile rakiplerinden ayrılan bir firmadır.

Eşsiz Özellikleri İle Yangın Çıkış Kapıları

En büyük felaketlerden olan yangın riskine karşı en önemli tedbirlerden olan yangın kapısı, yangın felaketinden kullanıcıları koruyan bir tedbirdir. 240 dakikaya kadar yangın dayanımı ile alternatif yangın kapısı modellerinden ayrılan ürünlerimiz, birçok üstün özelliklere sahip yangın kapılarıdır.

Yangından korunma ve kaçabilmek için yangın kapısının fonksiyonelliği tartışılmazdır. Kaliteli ve estetik yangın çıkış kapısı çeşitlerimizin ortak özellikleri şunlardır:

– Her biri yangına karşı en az 2 saat dayanıklıdır.
– Yangın sırasında kolay açılır.
– Isıyı karşı tarafa geçirmeme özelliği ile yangının yayılmasını engeller.
– İçeriden açılabilen fakat dışarıdan açılamayan yangın kapıları olup hırsızlık ihtimalini ortadan kaldırır.
– TSE kalite standartlarında olup kalite belgesine sahiptir.
– Kapı menteşesi bas buton şeklinde olup yangın durumunda kolay açılır.
– Yangın dumanını sızdırmama özelliği ile olası bir zehirlenmenin önüne geçer.

Kalitesi, fonksiyonelliği ve şıklığı ile rakiplerinden ayrılan yangın çıkış kapılarının teknik özellikleri ise şöyledir:

– Standart ya da istenen ebatlarda üretilen yangın kapılarının kanat ve kasa kısımları galvaniz malzeme kullanılarak üretilmiştir.
– Farklı boyut ve stilde taleplere göre üretilen yangın kapıları, kullanılacak alana ve kullanıcılara en uygun şekilde üretilmektedir.
– Kanat kalınlıkları yaklaşık 60 mm olup ısı yalıtım malzemesi kullanılan modellerdir.

Güvenlik, fonksiyonellik ve dekoratifliği kalite ile birleştiren firmamız, müşteri talepleri doğrultusunda farklı renk yangın çıkış kapısı tedariki ile sektörde adını duyurmaktadır.

Şıklığı ve Kalitesi İle Dikkat Çeken Yangın Kapısı Çeşitleri

Binalardan AVM ve hastanelere, okullardan yurt, devlet binaları ve daha birçok bina çeşidine kadar her mekan için uygun yangın çıkış kapısı modelleri ile firmamız her ihtiyaca en etkili şekilde cevap veriyor. Her geçen gün yangın kapılarının öneminin daha iyi anlaşıldığı günümüzde; camlı, menfezli ve panik barlı yangın kapısı çeşitleri ile sektörde liderliği elinde tutuyor. En çok tercih edilen yangın kapısı çeşitlerini üreterek, estetik, şık ve kaliteli ürünleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Menfezli yangın kapıları ile yangından daha erken haberdar olan müşteriler büyük bir avantaja sahip oluyor. Panik barlı yangın kapıları, yangın sırasında yaşanan paniğin ortaya çıkmasını engelleyerek yangın yerinin sakin bir şekilde terk edilmesinde önemli rol oynuyor. Estetik görünümü ile cam yangın kapı modellerimiz de en çok tercih edilen yangın kapıları arasında yer alıyor.