ECR04 Yangın Çıkış Kapısı Gömme Kilitli

TEKNİK ÖZELLİKLER

STANDART | TS EN 1634-1

YANGIN DAYANIMI | E240, EΙ2 120, EΙı 45

BOYUTLAR | STANDART 1000×2100 mm. İSTENİLEN EBATLARDA YAPILABİLİR.

KASA | 1,50 mm DKP / GALVANİZ

KANAT | 0,90 mm DKP / GALVANİZ

İZOLASYON | KIRMIZI ALÇIPAN, TSE EN 13162-A1 (DS70) SERAMİK YÜNÜ, 110 DS TAŞ YÜNÜ

FİTİL | SOĞUK DUMAN FİTİLİ, SICAK DUMAN FİTİLİ

MENTEŞE | YAYLI YANGIN DAYANIMLI MENTEŞE

BOYA  | İSTENİLEN RAL RENGİNDE ELEKTROSTATİK BOYAMA

—————————————————————————————————————————————————————
ÖZEL ÜRETİM SEÇENEĞİ | Projelerinizde kapı ölçüsü alırken, duvar boşluğu (en, boy ve duvar kalınlığı) ölçülerini bizlere bildirmeniz yeterlidir.
—————————————————————————————————————————————————————

Yangın Çıkış Kapısı Gömme Kilitli

 Son yıllarda güvenlik yönetmeliklerinde meydana gelen değişiklikler ile birlikte yangın kapılarında da çeşitli düzenlemelere gidilmiştir. Bu konu, yangın kapısı üretim aşamasında çalışan personellerimiz tarafından titizlikle dikkate alınmıştır. Yangın kapılarının kullanım alanları olan konutlar, hastaneler, alışveriş merkezleri, oteller gibi mekanlarda meydana gelebilecek yangının çeşitli bölmelere ulaşmasını engellemek amacıyla oldukça donanımlı ürünler kullanıcılarımıza sunmaktayız. Bu anlamda sektörde işimizi titizlikle yaptığımızı gösteren en önemli ayrıntı; yangın kapıları yönetmeliklerine tamamen bağlı kalmamızdır.

Altyapımız oldukça sağlam bir şekilde ilerlemekte ve yangının yayılmasını önlemek amacıyla yangın kapıları ürünlerimizde detaylı çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız her çalışma ilerleyen zamanlarda kullanıcılarımızın can ve mal güvenliğine önemli derecede katkıda bulunacaktır. Bunun üst düzeyde bilincindeyiz ve tüm performansımızı ekip arkadaşlarımız ile beraber sergilemekteyiz.

İnsanların daha çok topluca bulunduğu mekanlarda yangın kapıları kullanımı oldukça büyük önem arz etmektedir. Örneğin okullarda, hastanelerde veya alışveriş merkezlerinde kaliteli yangın kapısı kullanımı hayati önem taşıyan bir mevzudur. Artık sigorta şirketleri de birlikte çalıştıkları mekanlarda tam donanımlı yangın kapıları bulunmasını istemektedir.

Gömme Kilitli Yangın Çıkış Kapısının Diğer Modellerden Farkı Nedir?

 Gömme kilitli yangın çıkış kapısı ürünümüzün diğer modellerimizden farkı, olası bir yangın anında herhangi bir uzvumuzla açabileceğimiz özellikte olmasıdır. Örneğin kucağımızda çocuğumuz var ve yangın felaketi başımıza geldi. Bu durumda elimizde bulunan çocuğumuzu herhangi bir yere bırakmadan yangın kapısını rahatlıkla açabiliriz. Böyle büyük bir kolaylık sağlayan gömme kilitli yangın çıkış kapısı modelimiz ECR Door firması olarak çalışanlarımızın büyük fedakarlıkla ürettiği bir yangın kapısıdır. Kullanıcılar tarafından da en çok tercih edilen model olup yangın anında en fonksiyonel kullanılan yangın kapısı tipidir.

Her türlü yangın felaketinde insanların yaşam alanına gaz ve duman ürünlerinin ulaşmasını engellemek amacıyla kullanılabilecek en mantıklı yol yangın kapıları olmaktadır. Firma olarak bu bilginin yararlı olabileceğinin bilincindeyiz ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Yüksek teknoloji ile yaptığımız araştırmalarımız neticesinde her geçen yıl kendimizi bu alanda yeniliyoruz. Alanında uzman personellerimiz ile bu sektörde uzun yıllardır çalışıyoruz ve dünyanın 1 numarası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

yangın kapısı modelleri için tıklayınız

ecr04-240
Güven ve Kalite

Siz ve sevdikleriniz artık daha güvende. Yangın Kapısı en zor şartlara dayanabilecek şekilde tasarlandı.

Modern ve Estetik

Yeni nesil yangın kapılarımız yüksek teknoloji ile donatılarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Uygun Fiyat

Bütçenize uygun yangın kapı modellerimiz ile sizi ve sevdiklerinizi olası tehlikelere karşı koruyun.

YERLİ
Yerli Üretim

ECR Door firması olarak 1971 yılından beri işimizi büyük bir özveriyle yapıyor ve müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz. Yangın kapıları üzerine faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde tamamen yerli sermaye ve yerli üretim anlayışı ile hareket etmekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimizden aldığımız gücü birleştiriyor, her geçen gün kendimizi yenilemek adına değişik çalışmalar gösteriyoruz.

ddd
Türkiye’de bir ilk! 240 dakika sertifika

Ürettiğimiz yangın kapıları tamamen dünya standartlarına uygun ve yangına 240 dakika dayanabilir düzeydedir. Kullanıcılarımızın hizmetine sunduğumuz ürünlerimiz onlarca kez kalite kontrol mekanizmalarından geçmektedir. Ulusal ve uluslararası birçok sertifikaya sahip yangın kapıları kullanım aşamasında müşterilerimizi oldukça tatmin etmektedir.

camli-kapi
Sürekli Gelişim

Kurulduğumuz yıldan itibaren yerli üretim ve yerli sermaye politikası ile hareket ederek vizyonumuzu oldukça geniş tuttuk her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözetip kendimizi yüksek Ar-Ge çalışmaları ile geliştirmeyi hedefledik. Yangın kapısı üretiminde Türkiye standartlarını aşıp dünya lideri olma konusunda hızla ilerlemekteyiz.