Yangın Kapısı – Yangın Kapıları Ürünlerimiz

Kalitesi Ve Uygun Fiyatı İle Yerli Üretim Yangın Kapıları

YANGIN KAPISI

1971 yılından bu yana yangın kapıları üzerine sektörde hizmet sunan firmamız, tamamen yerli sermaye ile üretim yapan kurumsal bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana yerli üretim ve yerli sermaye politikası ile faaliyetlerine devam etmekte, müşteri ihtiyaçlarını gözeterek yaptığı Ar-Ge çalışmaları sonucu yangın kapısı üretiminde dünya lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

ECR 01
ECR2
ECR 3
ECR4
ECR5
ECR 6
ECR 7
ECR 8
ECR 9
ECR10
ECR11
ECR12

Yangına Dayanımlı ve Efectis Sertifikalı Yangın Çıkış Kapıları

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren firmamız, yangına 240 dakika dayanabilen yangın kapıları ile ilk tercihler arasındadır. Onlarca kalite kontrol mekanizmasından geçen yangın kapıları, ulusal ve uluslararası birçok sertifikaya sahip ürünler olup kullanım aşamasında müşteri tatmini üst düzeydedir.

TSE ve yurt dışı standartlarında üretilmiş olan ürünlerimiz, yangından koruma yanında yangının yayılmasını engelleme özelliği ile dikkat çekmektedir. Her geçen gün kendini yenileyen ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda üretime devam eden firmamız, yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile rakiplerinden ayrılan bir firmadır.

Eşsiz Özellikleri İle Yangın Çıkış Kapıları

En büyük felaketlerden olan yangın riskine karşı en önemli tedbirlerden olan yangın kapısı, yangın felaketinden kullanıcıları koruyan bir tedbirdir. 240 dakikaya kadar yangın dayanımı ile alternatif yangın kapısı modellerinden ayrılan ürünlerimiz, birçok üstün özelliklere sahip yangın kapılarıdır.

Yangından korunma ve kaçabilmek için yangın kapısının fonksiyonelliği tartışılmazdır. Kaliteli ve estetik yangın çıkış kapısı çeşitlerimizin ortak özellikleri şunlardır:

– Her biri yangına karşı en az 2 saat dayanıklıdır.
– Yangın sırasında kolay açılır.
– Isıyı karşı tarafa geçirmeme özelliği ile yangının yayılmasını engeller.
– İçeriden açılabilen fakat dışarıdan açılamayan yangın kapıları olup hırsızlık ihtimalini ortadan kaldırır.
– TSE kalite standartlarında olup kalite belgesine sahiptir.
– Kapı menteşesi bas buton şeklinde olup yangın durumunda kolay açılır.
– Yangın dumanını sızdırmama özelliği ile olası bir zehirlenmenin önüne geçer.

Kalitesi, fonksiyonelliği ve şıklığı ile rakiplerinden ayrılan yangın çıkış kapılarının teknik özellikleri ise şöyledir:

– Standart ya da istenen ebatlarda üretilen yangın kapılarının kanat ve kasa kısımları galvaniz malzeme kullanılarak üretilmiştir.
– Farklı boyut ve stilde taleplere göre üretilen yangın kapıları, kullanılacak alana ve kullanıcılara en uygun şekilde üretilmektedir.
– Kanat kalınlıkları yaklaşık 60 mm olup ısı yalıtım malzemesi kullanılan modellerdir.

Güvenlik, fonksiyonellik ve dekoratifliği kalite ile birleştiren firmamız, müşteri talepleri doğrultusunda farklı renk yangın çıkış kapısı tedariki ile sektörde adını duyurmaktadır.

Şıklığı ve Kalitesi İle Dikkat Çeken Yangın Kapısı Çeşitleri

Binalardan AVM ve hastanelere, okullardan yurt, devlet binaları ve daha birçok bina çeşidine kadar her mekan için uygun yangın çıkış kapısı modelleri ile firmamız her ihtiyaca en etkili şekilde cevap veriyor. Her geçen gün yangın kapılarının öneminin daha iyi anlaşıldığı günümüzde; camlı, menfezli ve panik barlı yangın kapısı çeşitleri ile sektörde liderliği elinde tutuyor. En çok tercih edilen yangın kapısı çeşitlerini üreterek, estetik, şık ve kaliteli ürünleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Menfezli yangın kapıları ile yangından daha erken haberdar olan müşteriler büyük bir avantaja sahip oluyor. Panik barlı yangın kapıları, yangın sırasında yaşanan paniğin ortaya çıkmasını engelleyerek yangın yerinin sakin bir şekilde terk edilmesinde önemli rol oynuyor. Estetik görünümü ile cam yangın kapı modellerimiz de en çok tercih edilen yangın kapıları arasında yer alıyor.

Yangın Çıkış Kapısı Modellerimiz:

Gömme Kilitli Yangın Çıkış Kapısı
Yüzeyden Kilitli Yangın Çıkış Kapısı
Çift Kanatlı Gömme Kilitli Yangın Çıkış Kapısı
ECR04 Gömme Kilitli Yangın Çıkış Kapısı
ECR05 Yüzeyden Kilitli Yangın Çıkış Kapısı
Camlı Yangın Çıkış Kapısı
Depo Yangın Çıkış Kapısı
Depo Kapısı Panik Barlı
Depo Kapısı Panik Barlı Yüzeyden Kilitli Yangın Çıkış Kapısı
Yangına Dayanımlı Şaft Kapısı
Menfezli Yangın Çıkış Kapısı
Üçgen Menfezli Yangın Çıkış Kapısı

Yangın Kapıları Neden Önemli?

Can ve mal kaybının en fazla yaşandığı felaketlerden olan yangınlar, yangın kapısının olmadığı alanlarda çok daha fazla can kaybına neden oluyor. Yangın anında yangın kapısının kullanılması, olası bir can kaybının önlenmesini sağlayarak hayati önem taşıyor. Kaliteli, kullanımı kolay ve güvenli bir yangın kapısı ile yangın en az hasarla atlatılıyor. Standartlara uygun bir yangın kapısı tercih edenler yangından kurtulma konusunda en şanslı kişiler olup hayatta kalabiliyor.

Kaliteli, güvenilir ve fonksiyonel yangın kapıları için firmamızla iletişime geçebilir, en istenmeyen felaketlerden olan yangın riskine karşı en etkili önlemi alabilirsiniz. Çift kanatlı yangın kapıları özellikle insan sayısının fazla olduğu mekanlarda yangın sırasında tahliyeyi kolaylaştırır. Her iki kanat panik parlar aşağı çekilerek kolayca açılır. Tek kanatlı yangın kapıları, çift kanatlı yangın kapılarının kullanımının uygun olmadığı yerlerde kullanılıyor. Özellikle dar alanlarda fonksiyonelliği ile dikkat çeken tek kanatlı yangın kapıları, kısıtlı alanlarda kolay kullanılan kapılardır. Daha şık bir görünümde olan camlı yangın kapıları ise kullanılacak alana göre tek veya çift kanatlı olabilir.

Yangın Çıkış Kapısı Fiyatları Ne Kadar?

Yangın çıkış kapısının fiyatları modeline göre değişiyor. Standart veya özel üretimlerde de fiyatlar ihtiyaçlar doğrultusunda farklılık gösteriyor. Yangına dayanımlı kapı üretimi ile firmamız, en ekonomik yangın kapısı çeşitleri ile müşteri memnuniyeti sağlıyor. Kaliteli ve uygun fiyat garantisi ile ilk tercihler arasında yer alırken, uzun yıllar sorunsuz kullanılan yangın çıkış kapısı çeşitleri ile dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor.

Neden ECR Door Yangın Kapıları?

Firmamızın yangın kapılarını tercih etmek için birçok neden bulunuyor. Son teknoloji üretim tesisleri, dünya standartlarında üretimleri ve en yeni yangın standartlarına göre üretilen yangın çıkış kapısı modelleri ile firmamız kaliteden ödün vermeden üretim yapmaya devam ediyor. Üstün niteliklere sahip yangın kapısı modelleri ile her ihtiyaca cevap verirken, kaliteyi en uygun fiyatlarla sunarak her geçen gün mutlu müşteri sayısını arttırıyor. Uzun yıllar sorunsuz kullanılan yanın kapısı çeşitlerimiz, Ulusal ve uluslararası kalite standartlarında ve kalite belgeli olup güvenle satın alacağınız ürünlerdir.

Yangına dayanımlı yangın kapısı modelleri ile firmamız, her çeşit yangına dayanımlı dekoratif ve kaliteli yangın kapısı çeşitleri ile lider bir firmadır.

Yangın Kapısı Seçiminde Doğru Adres

Kaliteli ve yerli üretimi ile yangın kapısı tedarikinde en doğru adres olan ECR Door; kaliteli hammadde kullanımından işçiliğe, şıklığından ekonomik fiyatına kadar en doğru yangın kapısını alabileceğiniz bir firmadır. Uzun yıllar kullanılan yangın kapılarının doğru adresten alınması son derece önemlidir. Hayati önemi olan yangın kapılarında kaliteden ödün vermeyen firmamız, olası bir yangın anında kolay ve güvenle kullanacağınız yangın kapısı çeşitleri ile aradığınız firmadır. TSE ve yurt dışı standartlarında üretimleri ile acil durum ve yangınlarda en kullanışlı ve en kaliteli yangın kapısı çeşitlerini üretmektedir.

Kaçış noktalarının olmazsa olmazı olan yangın çıkış kapıları için bizimle iletişime geçin, en kaliteli ve en fonksiyonel yangın kapılarına en hesaplı fiyatlarla sahip olun. Yangın kapısı üretiminde sektörde zirve rol üstlenen firmamız, müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunan profesyonel bir firmadır.